M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ’YE YENİ BİR KAN YENİ BİR HEYECAN, YENİ REKTÖRÜMÜZE BAŞARILAR


Türk Eğitim-Sen Karaman Şubesi ve üniversite temsilciliği yönetim kurulu olarak, KMÜ’ye atanan Rektörümüz Prof.Dr. Mehmet AKGÜL’e kutlama ziyareti yaptı.
Şube Başkanı Ziya HOTAMIŞLI; Karamanoğlu Mehmet bey Üniversitesi’nin bu günlere gelmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. KMÜ’ye fiziki olarak pek çok bina, tesis, fakülte, yüksek okul vb.kazandıran eski Rektörümüz Prof.Dr.Sabri GÖKMEN’e, kadrosuna ve çalışkan Genel Sekreteri Ahmet TÜFEKÇİ Bey’e çok teşekkür ediyoruz.
Selçuk Üniversitesi; yıllar önce Konya’da küçük bir üniversite idi. Ancak Türkiye’nin en önde ve gözde üniversitelerinden biri haline gelmesinde SÜ. merhum Rektörü Prof.Dr.Erol GÜNGÖR ve Prof.Dr. Halil CİN iyi bir örnek modeldir.
KMÜ’ye alanında isim yapmış pek çok akademisyenin gelmesini arzu ve ümit ediyoruz. KMÜ maalesef çeşitli sebeplerle beyin göçü yaşamıştır. Değerli Rektörümüz ve Rektör Yardımcılarımızın gayretleri ve yeni bakış açılarıyla; bundan böyle KMÜ’ye beyin göçü olacağına inanıyoruz. Genç bilim adamı Rektörümüz ve ekibinin bunu başaracağını biliyoruz; kendilerine bu hususta da kolaylıklar ve muvaffakiyetler diliyoruz. Bu atamalar Karaman’da yeni bir heyecan yaratmış ve oldukça olumlu karşılanmıştır.
Türk Eğitim-Sen olarak KMÜ’nün hak ettiği yere gelmesi; Karaman’ımızın gelişmesine de katkılar sağlayacaktır. Rektörümüz ve ekibinin başarısı için her türlü desteğimiz sürecektir.
Rektör Prof.Dr. Mehmet AKGÜL: Memleketime hizmet etmeye geldim. Bizlere inanan ve güvenen başta Sn.Cumhurbaşkanım olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. Bu sevgi ve güvenin hakkını vermeye çalışacağım. Mevcut kadromuz ve Türkiye’nin her üniversitesinden akademisyen getireceğimiz bilim insanlarıyla yeni bir ivme kazandıracağız. Çalışma barışı, sevgi, huzur, motivasyon ve başarıya odaklanacağız. Üniversiteyi itibarlı bir bilim merkezi yapmak kadroyla mümkün olacağı inancıyla hareket edeceğiz.
Yıllarca Yard.Doçentlik, Doçentlik, Profesörlük unvanını hakkettiği halde kadro verilmeyen arkadaşlarımın bu hakları hiç bekletilmeden verilecektir. KMÜ cazibe merkezi ve pek çok ilklerin yaşanacağı örnek üniversiteyi hep beraber gerçekleştireceğiz.
Türk Eğitim-Sen Üniversite Temsilcisi Yunus Emre YENİBİNAR: İdari personel olarak Rektörümüz’ün atanmasından son derece mutluyuz, umutluyuz. Sorunlarımızın daha hızlı çözüme kavuşacağını da
biliyoruz. Rektörümüz ve ekibinin başarısı için üzerimize düşen, elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz.
Türk Eğitim-Sen Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Rektörümüz Prof.Dr.Mehmet AKGÜL’ü tebrik ederek yeni görevinde kolaylıklar, başarılar dileriz.Yüce Allah yar ve yardımcısı olsun.


Ziya HOTAMIŞLI
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı
ve Kamu-Sen İl Temsilcisi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com