M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER BELEDİYESİ 50. KURULUŞ YILINI KUTLASI

Sarıveliler Belediyesi Kuruluşunun 50.yıl dönümünü kutladı.
Sarıveliler Belediyesi Kuruluşunun 50.Yılına özel Belediye Konferans salonunda kutlama programı düzenledi.
Düzenlenen programa İlçe Kaymakamımız Sn. Hasan Sadebıyık, Garnizon Komutanımız Sn. Sedat Türk, Belediye Başkanımız Sn. Hayri Samur, Daire amirleri, Önceki dönem Belediye Başkanlarının yakınları, İl Genel Meclis Üyeleri, Belediye Meclis üyeleri, Belediye birim müdürleri, Siyasi parti ilçe başkanları, muhtarlar ve birçok davetli katıldı.
Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Akabinde Kuran’ı Kerim Tilaveti ile devam etti. 
Sarıveliler´e hizmet etmiş, taş üstüne taş koymuş kim varsa hepsinden Allah razı olsun diyen Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, “Ne mutlu bizlere ki, 50 yıldır elden ele dolaşan bayrağı gururla taşıyoruz. Sarıveliler’in bu günlere gelmesinde büyük emeği olan ve ebediyete intikal etmiş olan Belediye Başkanlarımızı rahmet ve minnetle anıyorum, hayatta olanlara ise sağlıklı ve uzun ömürler diliyorum. Yaptıkları hizmetlerden dolayı hepsine teşekkür ediyorum “dedi.
Sarıveliler’e hizmet eden mevcut Belediye Başkanımız Sn. Hayrı Samur’a, ebediyete intikal etmiş olan başkanlarımızın ve 1967 yılında belediye oluşumuza katkı sağlayan muhtarların yakınlarına günün anısına plaket takdim edildi.
Başkan yakınları da bu anlamlı organizasyondan dolayı Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur’a teşekkür ettiler. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com