M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ’DAN REKTÖR AKGÜL’E HAYIRLI OLSUN ZİYARETİVali Süleyman Tapsız, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü ziyaret etti.
Prof. Dr. Akgül’e hayırlı olması dileklerinde bulunarak yeni görevinde başarılar dileyen Vali Tapsız, her yönüyle çok iyi bir konuma sahip olan üniversitemizin, bilimsel çalışmalarıyla ön plana çıkan, sahip olduğu teknik alt yapısı ile öğrencilere sağladığı kolaylıklar ve avantajlar sayesinde konumunu daha da güçlendireceğine olan inancını belirtti.
Prof. Dr. Akgül ise Vali Tapsız’ın ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek üniversitemizi bulunduğu konumunu daha da güçlendirerek bilime yol gösterecek çalışmalarıyla ülkemizin saygın kurumlarından biri haline getirebilmek için çalışacaklarını söyledi.

VALİ TAPSIZ'DAN KMÜ REKTÖRÜ AKGÜL'E İADE-İ ZİYARET
Karaman Valisi Süleyman Tapsız, Rektör Prof. Dr. Mehmet Akgül'e iade-i ziyarette bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Akgül, Vali Tapsız'ı makamında ağırladı.
Vali Süleyman Tapsız, Rektör Akgül'e "Göreviniz hayırlı uğurlu olsun. Allah utandırmasın." derken Rektör Akgül de bu kutlu görev nedeniyle kendilerine edilen dualara layık olmaya çalışacaklarını, bu ülke ve bu topraklar için gayret göstermeye devam edeceklerini ifade etti.

  

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com