M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ’IN BASIN KURULUŞLARINA OLAN ZİYARETLERİ SÜRÜYORVali Süleyman Tapsız, ilimizde faaliyetlerine devam eden www.karamaninsesi.com ve www.imaret.com.tr  internet sitesi yayın organlarına ziyaretler gerçekleştirdi.
İnternet medya organlarına olan ziyaretlerine karamaninsesi.com İnternet sitesinin sahibi Hüseyin Ölger ile başlayan Vali Tapsız, gün içerisindeki ziyaretine imaret.com. İnternet sitesi sahibi Fatih Özgür ile devam etti.
Ziyaretlerde, toplumumuzun doğru ve gerçek bilgiye ulaşmasında basının önemli bir işlevi yerine getirdiğini söyleyen Vali Tapsız,  günümüzün en önemli ve vazgeçilmez unsurlarından birisi olan medyanın, toplumun bütün kesimlerine hitap eden var olan gücünü, doğru ve tarafsız habercilik anlayışı içerisinde iyiye, güzele ve hakikate ulaştıran bir araç olarak kullanması gerektiğini söyledi.
Karamanınsesi.com ve İmaret.com internet sitesi sahipleri Hüseyin Ölger ve Fatih Özgür, Vali Tapsız’ın kuruluşlarını ziyaret etmesinden dolayı duydukları memnuniyeti ifade ederek Vali Tapsız’a teşekkür ettiler.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com