M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

8 MART DÜNYA KADINLAR GÜNÜNDE BİFA BİSKÜVİ AŞ’DE SAĞLIK TARAMASI


8 Mart Dünya Kadınlar Günü, tüm dünyada kutlanan ve çeşitli etkinliklere sahne olan özel bir gündür. Müdürlük olarak kadınlarımızın sağlığının korunması ve sağlıklı nesiller yetiştirmek için bu özel günde emekçi kadınlarımızın sağlık taramalarını yaparak ve ihtiyaç duyabilecekleri danışmanlık hizmetlerini vererek destek olmak istedik.

 BİFA Bisküvi AŞ’de, Mobil Kanser Tarama Aracı ve Sağlıklı Yaşam Aracı ile toplum bilincinin oluşturulması ve kanser tarama çalışmalarının yapılması hedeflenmiştir.  Kanser dünyada ve ülkemizde ölüm sıralamasında kalp ve damar hastalıklarından sonra ikinci sırada gelen önemli bir halk sağlığı problemidir. Yapılan bu çalışmaların tek hedefi kanseri önleyebilmek ve erken tanı ile yaşam kalitesini yükseltebilmektir.

Bunun yanı sıra kadına yönelik şiddet, aile içi şiddet, iletişim, ergen sağlığı gibi konularda kadınların ihtiyaç duyduğu gerekli desteği alabilmesini sağlamak için Sağlık Yaşam Aracımızda görevlendirilen psikolog ve sosyal çalışmacılarımızla bilgilendirme ve danışmanlık hizmeti verilerek kadınların geleceğe daha güvenli bakabilmeleri, bu güven ortamını evlerinde de sağlayabilmeleri amaçlanmıştır.

Çalışanlarının sağlığına verdikleri önemden dolayı tüm BİFA Bisküvi AŞ yöneticilerine teşekkür ederiz.

Dünyaya güzellikler katan kadınlarımızın 8 Mart Kadınlar Günü kutlu olsun​YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com