M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAKAN ELVAN ESNAF VE VATANDAŞLARLA BİR ARAYA GELDİKalkınma Bakanı Lütfi Elvan’ın Karaman ziyaret programı, esnaf ziyaretleri ve bir dizi toplantılarla devam etti.
Belediye Başkanlığını ziyaretinin ardından Bakan Elvan daha sonra İsmet Paşa Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret ederek hayırlı bol kazançlar temennisinde bulundu. Bakan Elvan, cadde üzerinde karşılaştığı vatandaşlarla da selamlaşarak bir süre onlarla sohbet ederek taleplerini dinledi.
Vali Tapsız’ın eşlik ettiği esnaf ziyaretleri sırasında Karaman Turizm Tanıtım ve Bilgi Merkezini de ziyaret eden Bakan Elvan, tanıtım merkezinde yer alan bölümleri gezerek yetkililerden çalışmalar hakkında bilgiler aldı.
Karaman ziyaret programına, Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği ziyareti ile devam eden Bakan Elvan daha sonra Vali Tapsız, Karaman Milletvekili, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı Recep Konuk, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, sanayici, işadamları, STK ve siyasi parti temsilcilerinin katılımıyla geniş kapsamlı bir toplantıya katıldı.
Karaman ve ülke gündeminin değerlendirildiği toplantının ardından Kalkınma Bakanı Lütfi Elvan ilimizden ayrıldı.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com