M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAŞARILI SPORCULARDAN KISACIK’A ZİYARETKaraman’da yaşayan öğrenciler, başarılarına bir yenisi eklemeye devam ediyor. Türkiye Atletizm Federasyonu ve Türkiye Wushu Federasyonu tarafından Antalya ve İstanbul illerinde düzenlenen Türkiye Şampiyonlarında derece elde eden Karamanlı sporcular antrenörleriyle birlikte Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’ı makamında ziyaret etti. Ziyarette ayrıca Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve antrenörlerde hazır bulundu.
Antalya’da yapılan Türkiye Wushu Şampiyonasına Karaman’dan katılan Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Alihan Taşer, bronz madalya kazanarak Türkiye üçüncüsü olurken, İstanbul Ataköy’deki Aslı Çakır Alptekin Salonu’nda Turkcell sponsorluğunda düzenlenen Türkiye U18-U16 Salon Atletizm Şampiyonası’nda 16 yaş altı 3 adım atlama ve sırıkla yüksek atlamada Nisanur Gürbüz ve sırıkla atlama kategorisinde mücadele eden Emine Akan Türkiye 2.’si oldu. Yine İstanbul’da düzenlenen U14 Türkiye Salon Atletizm Festivali mücadele eden Karamanlı sporculardan Sefa Akan 60 metre engelde Türkiye 2.’si, Rasim Elgün 200 metre erkeklerde Türkiye 5.’si ve 1000 metrede erkeklerde ise Türkiye 7.’si olarak Karaman’a madalya kazandıran sporcular oldu.
Karaman’a kazandırılan başarılı sonuçlardan dolayı emeği geçen herkese teşekkür eden Kısacık,” Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda kazandığınız her başarı Karaman için önemli bir başarıdır. İnşallah bundan sonraki süreçte yapılacak şampiyonlarda sizlerle bir kez daha gururlanırız. Bu güzel başarıları bizlere yaşatan başta sporcularımız olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com