M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÇALIŞAN GENÇLİKTEN ‘EVET’E TAM DESTEKAK Parti İl Gençlik Kolları, organize sanayi bölgesinde çalışan gençlerle biraraya gelerek, yeni sistemi anlattı. Ziyaretten memnun kalan çalışan gençlerden sandıkta ‘evet’ sözü alındı
Referandum öncesi sık bir çalışma maratonuna giren AK Parti Konya İl Gençlik Kolları, ziyaret ve çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Hergün 15 kişilik bir ekiple özellikle gençlerin yoğun olarak yaşadığı Bosna Hersek Mahallesi’nde mahalle taraması yaptı. Ekipler yeni sistemi anlatan ‘evet’ gazetesi ve broşürleri tek tek gençlere ulaştırıyor. Kafe, yurt, çay ocakları, öğrenci evlerini ziyaret eden gençlik kolları ekipleri, yeni sistemi ayrıntıları ile anlatıyor. AK Parti Gençlik Kolları mensupları ayrıca, mahallelere kurdukları ‘Genç Kürsüler’ ile gençleri davet edip, bire bir sohbet ediyor.
BAŞKAN ÇELİK ÇALIŞAN GENÇLERLE BULUŞTU

Çalışmalarını sanayi bölgesinde de yürüten AK Parti Konya İl Gençlik Kolları, sanayilerde faaliyet gösteren gençlerle biraraya geldi. 3 Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikalarda çalışan bir grup genç ile biraraya gelen ve referandum sürecini ve yeni sistemi anlatan AK Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammet Said Çelik, AK Parti’nin bugüne kadar çalışan gençlerden büyük destek gördüğüne dikkat çekti. Referandumdan çıkacak ‘evet’in ülkeyi kat kat ileri götürecek reformlar getireceğini belirten Başkan Çelik, “Çalışan gençlik AK Partimiz’e her zaman destek olmuştur. Bugünde en büyük desteği çalışan gençlik alacağımıza inanıyoruz. Çünkü ülke için önemli bir referandumla karşı karşıyayız. Yeni gelecek Cumhurbaşkanlığı sistemi koalisyonları bitirecek. Ülkeyi koalisyonlardan kurtarmamız gerekiyor. Örnekle izah edecek olursak; ekonomik büyüme oranları tek başına iktidarlarda yüzde 5,5 olurken koalisyonlarda yüzde 3,8 oranlarında olmuştur. Tek başına iktidarlar ekonominin güçlenmesini sağlamıştır. Buda işsizliğin azalmasına sebep olmuştur. Cumhurbaşkanlığı sisteminde istikrar olacak Allah’ın izni ile.  Cumhuriyet tarihimize baktığımızda 1.5 yıla bir iktidar düşmektedir. Bu hükümetlerin sadece normal süresi tamamlatan hükümetler hizmet yapabilmiştir. Evet çıkması ile birlikte artık bu tür vakıalar son bulacaktır” dedi. Başkan Çelik, gençlerin sorun ve taleplerini de dinledi. Ziyaretten memnun kalan çalışan gençler, başkan Said Çelik ve ekibine teşekkür etti. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com