M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

JUDOCULAR ORTAK ANTRENMANDA BULUŞTUTürkiye genelinde düzenlenen şampiyonlarda gösterdikleri performansla adından söz ettiren Karamanlı judocular çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Atatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda iki grup merkezden ve bir grup Kazımkarabekir ilçesinde olmak üzere 60 sporcunun katıldığı antrenman renkli görüntülere sahne oldu. Teknik ve kondisyon ağırlıklı gerçekleştirilen antrenmanlarda zaman zaman zorlu anlar yaşayan sporcular yakın bir zamanda gerçekleştirilecek Minikler Judo Türkiye Şampiyonası ve okul sporları küçükler judo şampiyonasının hazırlıklarını yapıyor.
Çalışmaları oldukça verimli geçtiğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Merkez ve ilçelerimizde görev yapan antrenörlerimiz tarafından düzenlenen ortak antrenmanlarımız sporcuların eksiklerini görmenin yanı sıra birbirleri ile kaynaşmaları, arkadaşlık ve dostluk edinmeleri açısından da önem taşımaktadır. Büyük bir azimle şampiyonlara hazırlanan sporcularımız katıldıkları müsabakalarda elde ettikleri başarılarla emeklerinin karşılığını alacaklarına inanıyorum. İnşallah buralardan çıkacak başarılı sporcularımız ilimizi ulusal ve uluslararası arenada en iyi şekilde temsil ederek bayrağımızı dalgalandıracaklardır.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com