M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ İNTERNET ERİŞİM MERKEZİ AÇILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) İnternet Erişim Merkezi hizmete açıldı. KMÜ Merkez Kütüphanesinde beş ayrı salonda hizmet vermeye başlayan İnternet Erişim Merkezi, öğrencilerin önemli bir ihtiyacına da cevap veriyor.
Toplam 46 adet ileri teknolojik özelliklere sahip, gerekli tüm donanımların monitör içine gömülü olduğu All in One bilgisayarlar ile öğrencilerin kullanımına açılan İnternet Erişim Merkezi, konforlu ve sessiz bir çalışma ortamı sunuyor.
Öğrencilerin ‘Güvenli Ağ Giriş’ sistemi üzerinden kendi kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaptıkları İnternet Erişim Merkezinde öğrenciler için ihtiyaç duyulabilecek tüm yazılımlar kurularak gerekli kolaylıklar sağlandı.
Öğrenciler hafta içi 08:00-21:00 saatleri ile cumartesi günleri 10:00-21:00 saatleri arasında İnternet Erişim Merkezinden yararlanabilecekler.
   
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com