M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KONYA GAZETECİLER CEMİYETİNDEN BYEGM’YE ZİYARET


Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanan Abdurrahman Fidancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Basın Yayın ve Enformasyon (BYEGM) Konya İl Müdürlüğü görevine atanan Abdurrahman Fidancı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette konuşan Konya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Sefa Özdemir, Fidancı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, Konya’da yerel basının faaliyetleri ve sorunlarıyla ilgili görüşlerini aktardı. Konya Gazeteciler Cemiyetinin projeleri hakkında da bilgi veren Özdemir, yerel basının güçlendirilmesi ve sorunlarının çözümü noktasında Türkiye’de ilk kez gerçekleştirmeyi planladıkları “Yerel Medya Şurası” nın Konya’da düzenlenmesi için gayret gösterdiklerini ve konuda çalışmaların yürütüldüğünü söyledi. Özdemir, paydaş olarak BYEGM’yi de işbirliğine davet etti.


Basın Yayın ve Enformasyon Konya İl Müdürü Abdurrahman Fidancı ise konuşmasında, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirerek, basına yönelik tüm projelerde işbirliğine her zaman açık olduklarını söyledi. BYEGM’nin kuruluş gayesinin yurtiçi ve yurtdışı enformasyonun yanı sıra, yerel medyanın güçlendirilmesi olduğunun altını çizen Fidancı, bu kapsamda basın mensuplarına yönelik; eğitim seminerleri, bilgilendirme toplantıları, gazeteci değişim programları ve basın özendirme yarışmalarının düzenlendiğini sözlerine ekledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com