M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MARMARİS DUATLONU’NDA KARAMAN BAŞARISI


Türkiye Triatlon Federasyonu, Marmaris Belediyesi ve Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleşen Tiriatlon sezonunun ilk yarışları halk duatlonu ile son buldu. Karaman’ın da üç sporcuyla mücadele ettiği yarışlarda 20 kulüpten yaklaşık 350 sporcu birincilik mücadelesi verdi.
Büyük rekabete sahne olan yarışlar elit, gençler, yıldızlar, minikler, yaş grupları, takım yarışları ve halk duatlonu kategorilerinde gerçekleşti. Elit, gençler ve yıldızlarda sporcular 5 kilometre koşup, 20 kilometre bisiklet sürüp, ardından 2,5 kilometre yeniden koşarak en iyi olmaya çalıştılar.
Karaman’ın ilk kez yer aldığı yarışlarda antrenörler Barış Ünlü ve Yusuf Sezer eşliğinde mücadele eden Karaman ekibi 40+ erkeklerde Ferhat Köse ve 19+ bayanlarda Selver Sezer madalyaya ulaşmasını bildi. Ferhat Köse’nin gümüş, Selver Sezer’in bronz madalya kazandığı yarışlarda Selver Sezer aldığı puanlarla Triatlon milli takımı içerisinde yer alma başarısı gösterdi.
Karaman’ın ilk defa yer aldığı yarışlarda derece elde eden sporcular Selver Sezer ve Ferhat Köse’yi tebrik eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, alınan sonuçlardan dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek, başarılarının devamını diledi.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com