M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

NECMETTİN ERBAKAN ANISINA SERGİ DÜZENLENDİ


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinde (KMÜ) İdealist Gençlik Öğrenci Topluluğu tarafından ‘Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ konulu fotoğraf sergisi düzenlendi. 100’e yakın fotoğraftan oluşan sergide Necmettin Erbakan’ın siyasi ve özel hayatına dair pek çok kareye yer verildi.
Sergi hakkında açıklamada bulunan İdealist Gençlik Öğrenci Topluluğu Başkan Yardımcısı Abuzer Gül, Necmettin Erbakan’ı anmak yerine anlamanın önemine vurgu yapmak için bu etkinliğini düzenlediklerini söyleyerek, “Necmettin Erbakan’ı altıncı ölüm yıl dönümünde de yad ediyoruz. Ülkemiz tarihinin önemli şahsiyetlerinden ilim, fikir, devlet ve dava adamı Erbakan’ın hakkı hâkim kılmak görüşünü hatırlatmak istedik. Milli birlik ve beraberlik inancını bizlere aşılayan Necmettin Erbakan’ı rahmet ve minnetle anıyoruz. Sergimize ilgi gösteren bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.” dedi.
         
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com