M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

OSMANGAZİ HANIMLAR SPOR VE KÜLTÜR MERKEZİ'NDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR


    Karaman Belediyesi tarafından projelendirilerek, Osman Gazi Mahallesi'nde yapımına başlanılan Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi'nde çalışmalar devam ediyor.

    Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: "Sosyal ve kültürel anlamda da Karaman'a en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz" dedi. Başkan Çalışkan, Osmangazi Mahallesi'nde yapımına başlanan Hanımlar Spor ve Kültür Merkezi ile ilgili şu bilgilere yer verdi: "Ev işlerinin verdiği yorgunluğu atmak isteyen veya öğrendiği işler ile aile bütçesine katkı sağlamak isteyen hanım kardeşlerimiz için hizmete sunduğumuz merkezlere bir yenisini daha ekliyoruz.

        Yeni hanımlar lokali, Osman Gazi Mahallemiz de bulunan 1942 metrekare alan üzerinde ve 350 metrekare kapalı alana sahip olacak. Bu merkezlerimizde hanımlar gündelik yaşantılarından biraz olsun uzak kalarak eğlenebiliyor, çeşitli spor aktivitelerine katılabiliyor, el sanatları kurslarına katılarak el işleri öğrenebiliyorlar. Bu kurslar sayesinde hanımlar ürettikleri ürünleri satmak sureti ile aile ekonomilerine katkıda bulunabiliyorlar. Ayrıca bu merkezlerimizde hanımlara aile danışmanlığı, sosyal, psikolojik ve hukuki açıdan da hizmet veriyoruz. Sosyal belediyeciliğin bir gereği olan bu yatırım ve hizmetlerimize önümüzdeki süreçte de aralıksız devam edeceğiz" dedi.

  
  
  
  
  
  
  
 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com