M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SEÇİM GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI


         16 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olan Anayasa değişikliğinin Halkoyuna Sunulması Seçiminin ilçemizde huzur ve güven içerisinde yapılabilmesi için alınacak tedbir ve güvenlik önlemlerinin ele alındığı seçim güvenlik toplantısı ilçemiz Kaymakamı Mesut Tabakcıoğlu başkanlığında yapıldı.
      Kaymakamlık toplantı salonunda ki toplantıya İlçe Emniyet Müdürü, İlçe Jandarma Komutanı, İlçe Milli Eğitim Müdürü, Ermenek Belediye Başkan Yardımcısı,Medaş İşletme Şefi, ilçemizde bulunan Siyasi Partilerin İlçe Başkanları katıldı.
      Toplantıda, ilgili mevzuat ve Yüksek Seçim Kurulu kararlarıyla belirlenen halkoylaması propaganda esaslarına ve yasaklarına uyulması ile ilgili konularda değerlendirilmelerde bulunulurken, 16 Nisan’da yapılacak halkoylamasının huzur ve güven içerisinde yapılmasının temini, seçim öncesinde, seçim günü ve seçim sonrasında alınacak tedbir ve güvenlik önlemlerinin değerlendirilmesi ve bununla birlikte ilgili kurumlarla gerekli koordinasyonun sağlanarak, seçimlerin güvenli ve huzurlu bir şekilde tamamlanması için yapılacak çalışmalar değerlendirildi., ayrıca İlçe Emniyet Müdürlüğünce “Seçim Güvenliği” ile ilgili sunum yapıldı.
  Toplantı, Anayasa Değişikliği Halk Oylamasına ilişkin yapılan değerlendirmelerin ardından sona erdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com