M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SEYİR TERASLARI KARAMAN’IN EN GÖZDE MEKANI OLACAK


       Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Karaman Belediyesi tarafından Beyazkent Mahallesi’nde yaptırılan Seyir Terasları çalışmalarında incelemelerde bulundu.

        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın yapımına büyük önem verdiği projelerden birisi olan Seyir Teraslarının yapımı Beyazkent Mahallesi’nde sürüyor. Hızla devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Çalışkan, projenin bu yıl içerisinde tamamlanacağını söyledi. 

        “Seyir Terasları hizmete girdiğinde Karaman’ın en gözde mekânlarından birisi olacak” diyen Başkan Çalışkan: “Vatandaşlarımızın keyifli ve huzurlu vakit geçirebilecekleri bir sosyal yaşam alanını daha Karamanımıza kazandırıyoruz. Beyazkent Mahallesi’nde Vali Konağı arkasındaki yamaç üzerinde bulunan 35 bin metrekare alana sahip olan bu projemiz içerisinde; piknik alanları, restaurant, kamelyalar, spor sahaları, çocuk oyun grupları, otopark, lavabo, çay bahçesi, yürüyüş yolları, dekoratif aydınlatmalar ve şelale şeklinde süs havuzu olacak. Çalışmalar ağırlıklı olarak projenin bina kısımlarını kapsayan restaurant ve çay bahçesi gibi sosyal tesis alanlarında devam ediyor. Bulunduğu konum itibari ile şehrin en önemli girişlerinden olan Mersin yolu girişini daha gösterişli bir hale getirecek bu projemizi 2017 yılında vatandaşlarımızın hizmetine sunmayı hedefliyoruz” dedi.


  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com