M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÜLKÜ OCAKLARI KARAMAN İL BAŞKANLIĞINDA DEVİR TESLİM


Ülkü Ocakları Karaman İl Başkanlığında devir teslim töreni yapıldı. 3 yıldır başkanlık görevinde olan ve başarıları ile takdir toplayan Latif Pulcu görevi devretti.
İl başkanlığı binasında yapılan devir teslim törenine Ülkü Ocakları Genel Merkez teşkilatlanmadan sorumlu genel başkan yardımcısı Zeynel Uğur Gölgeli’nin yanı sıra Ocak yönetimi ve çok sayıda Ülkücü katıldı. 3 yıllık başkanlık sürecinin ardından görevi Yusuf Başkocagil’e devreden Latif Pulcu, ‘’Görevi kendi isteğim ve genel başkanımız Olcay Kılavuz’un müsaadesiyle devretmiş bulunmaktayım’’ dedi.
Pulcu konuşmasında; ‘’3 yıl önce devraldığım bu bugün itibari ile son bulan görevi ömrüm boyunca bir şeref nişanesi olarak taşıyacak ve gururla yad edeceğim. Sancağı ekibimizle devir aldığımız günden bu güne lekelemeden daha ileriye götürme derdinde olduk. Eksiklikler olduğu gibi daha da ileride teslim ettiğimiz kanaatindeyim. Yusuf Başkocagil başkanımızın da daha ileri götüreceğinden şüphemiz yoktur.

Bu süreçte her zaman yanımızda ve destek olan başta genel başkanımız Olcay Kılavuz beyefendi olmak üzere genel merkez yöneticilerimize, ocak yöneticilerime, Üniversite ve ortaöğretim teşkilatlarımıza, hassaten bütün ülküdaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim. Hepinizden haklarınızı helal etmenizi istiyor, varsa bende hakkımı herkese helal ediyorum. Bundan sonra da davamızın ve teşkilatlarımızın emrinde çizgimizi bozmadan bir nefer olarak çalışacağım. Hepiniz Allah’a emanet olun’’ dedi. Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com