M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YÜKSEL BÜYÜKKARCI’NIN KADINLAR GÜNÜ MESAJI

 

Ayrancı Belediye başkanı Yüksel Büyükkarcı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.
Kadınların her alanda vazgeçilmez kıymetler olduğunu belirten Büyükkarcı, ‘’Türk kadını aile, Millet, Devlet ve toplumsal hayatın en merkezinde önemli roller üstlenmiştir’’ dedi. Türk kadınının cesur ve vatansever tutumuyla destanlaştığının altını çizen ayrancı Belediye Başkanı Yüksel Büyükkarcı mesajında;
‘’Anadolu kadını Kurtuluş mücadelesinde Cumhuriyet’e giden yolu, 15 Temmuz’da da bizzat Cumhuriyetin kendisini canı pahasına korumasını bilmiştir. Kadınlarımız dün olduğu gibi bugünde toplumsal her olayda kendilerine düşen görevi layığı ile yapmıştır. Toplumun inşasında görev alan kadınlarımız, çocuklarımızı geleceğe hazırlamakta, Milli, Manevi, kültürel değerlerine bağlı, ahlaklı bireyler yetiştirerek neslin güçlenmesine hizmet etmektedir. 
Bu açıdan çalışma azmi, iradesi ve özgüveni yüksek kadınlarımıza yardımcı olunması ve desteklenmesi büyük önem arz etmektedir. Ekonomi, siyaset ve bürokrasi gibi hayatın her alanında rol alabilmelerinin önü açılmalıdır. Cefakâr, vefakâr ve kahraman kadınlarımız asla şiddetle karşı karşıya getirilmemeli, bilakis refah düzeylerinin artırılması için yüksek gayret sarf edilmelidir.
Bu duygu ve düşüncelerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutlarken, kadın haklarının iyileştirilmesi bakımından çalışmaların artarak devam etmesini diler, yürekleri sürekli sevgi dolu başta şehit anneleri, şehit eşleri olmak üzere tüm kadınlarımıza saygılarımı sunarım’’ şeklinde konuştu.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com