M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BESLENME DOSTU OKULLARIN SAYISI GİDEREK ARTIYOR


Okullarda sağlıklı beslenme ve düzenli fiziksel aktivitenin arttırılması amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ortaklaşa yürütülen Beslenme Dostu Okul Programı kapsımında İlimizde Beslenme Dostu Okul olmaya hak kazanan okulların sertifikaları düzenlenen bir törenle teslim edildi. 
Gevher Hatun Anaokulunda gerçekleşen törene İl Halk Sağlığı Müdürü Dr Musa ŞAHİN, Milli Eğitim Müdürü, Mevlüt KUNTOĞLU, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler ve Beslenme Dostu Okul Ekibi katıldı. İlimiz Vali Ali Akan İlkokulu, Hamza Anaç İlkokulu, Gevher Hatun Anaokulu, Hatuniye Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Yunuskent Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi'nin Beslenme Dostu Okul Sertifikaları Sayın Şahin ve Kuntoğlu tarafından verilerek hatıra fotoğrafı çekildi. Miniklerin sergiledikleri gösterilerle renk kattıkları program kokteyl ve ikramlarla sona erdi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com