M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BU GÖRÜNTÜ DUYGULU ANLAR YAŞATTI


AYLAN BEBEKLER KIYIYA VURMASIN DİYE...


Türkiye Gençlik Vakfı olarak 8 Nisan 2017 tarihinde Türkiye genelinde aynı gün ve saate "Türkiye İçin Evet Yürüyüşü" gerçekleşirdik.

Bu kapsam da Karaman, Aktekke Meydanına Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın posterinin bulunduğu Evet Hatırası afişi astık.

Bu afişte Cumhurbaşkanımızın elini öperken fotoğrafını çektiğimiz Afganistan'dan Karaman'ımıza hicret eden masum yavrumuz gözlerimizi yaşarttı.

Mevlana'nın yıllar önce Afganistan'dan (Belh Şehri) Karaman'ımıza göç ettiği aklımıza geldi. Mevlana'nın annesinin türbesinin yanı başında öpüyordu Afganlı bir çocuk Reis'in elini.

Aylan bebeklerin kıyıya vuran bedenleri, eli yüzü kan olmuş masum çocukların ambulanslarda masum masum bakışları geldi gözümüzün önüne ve Afganlı çocuk farkındaydı mülteci olmanın ne olduğunu. Reisi görür görmez afisi dahi olsa öpüyordu elini. Bu duygu ve düşüncelerle Türkiye Gençlik Vakfı Karaman Temsilciliği ve Karaman Evet Platformu olarak ülkemizin hızına hız katacak, heyecanına heyecan katacak, ülkemizin geleceğinin inşasında yer alacak gençler için "Yaş 18 Evet “diyoruz.

Halil İbrahim Coşkun
Türkiye Gençlik Vakfı Karaman İl Temsilcisi

BU GÖRÜNTÜ DUYGULU ANLAR YAŞATTI
Karaman'da Meydana Gelen Bir Görüntü Duygulu Anlar Yaşattı.

Karaman 'da Aktekke 15 Temmuz Şehitler Parkında bulunan afişe Afganlı bir çocuğun Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın elini öpmeye çalışması duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Bu olay bir anda tüm Türkiye'de en çok konuşulan konu olurken, sosyal medyada günün konusu oldu. Bu durum ümmetin sessizliğinin çığlığı olarak adlandırılırken, İslam dünyasının bir lideri beklediğini ve bu lideri de bulduklarının simgesi olduğunu anlaşıldı. Şimdi gözler yetkili makamlara çevrildi. Böyle Reis aşkıyla yanan bir çocuğun en azından acil ihtiyaçlarının karşılanması konusunda bir gelişmenin yapılması beklentisi halk tarafından en çok isteklerden biri oldu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com