M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL ÖZEL İDARESİ ARAÇ PARKINI YENİLEDİ


Vali Süleyman Tapsız, İl Özel İdaresine alınan yeni iş makineleri için düzenlenen programa katıldı.
 
İl Özel İdaresinde düzenlenen programa; Vali Tapsız, Karaman Milletvekili Dr. Recep Şeker, Vali Yardımcıları Kaya Çelik ve Dr. Sezer Işıktaş, Ahmet Günaydın, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer, il genel meclis üyeleri, il müdürleri, merkeze bağlı köy ve mahalle muhtarları ile il özel idare personeli katıldı.
 
İl Özel idaresine teslim edilen 38 yeni iş makinesiyle kurumun makine parkının daha da güçlendirildiğini söyleyen Vali Tapsız, alınan 38 iş makinesinin hizmetlerin daha kaliteli ve daha etkin yürütülmesinde önemli rol oynayacağını belirtti.
 
Vali Tapsız, ilimizde il özel idare yatırımlarına bakıldığında son 15 yıl içerisinde 156 milyon Tük lirası yatırım yapıldığını söyledi.
 
Son 11 yılda KÖYDES kapsamında, Karaman’a 79 milyon Türk Lirası yatırım yapıldığını söyleyen Vali Tapsız, KÖYDES ödeneğinin köylerimizin asfalt, içme suyu ve kanalizasyon gibi alt yapısını güçlendirmeye yönelik çalışmalarla köylerin alt yapı sorunun tamamen çözüleceğini belirterek, bu konuda hiçbir eksik ve sorunun kalmayacağını belirtti.
 
Vatandaşlarımızın hizmetin en iyisine ve en güzeline layık olduğunu söyleyen Vali Tapsız, il özel idaresinin hizmetlerinde kullanılmak üzere alınan iş makinelerinin ilimize ve ülkemize hayırlı uğurlu olması dileklerinde bulundu.
 
Konuşmaların ardından 38 yeni iş makinesi törenle il özel idaresine teslim edildi.













Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com