M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÜLKÜ OCAKLARI KARAMAN YÖNETİMİ İLK TOPLANTISINI YAPTI


Ülkü Ocakları Karaman il başkanlığı yeni yönetimi Yusuf Başkocagil başkanlığındaki ilk toplantısını gerçekleştirdi.
Yönetimin eksiksiz katıldığı il binasındaki toplantıda yeni görev dağılımı yapılırken, devam eden çalışmalar masaya yatırıldı. Bir değerlendirme konuşması yapan il başkanı Başkocagil, ‘’Geçmişten günümüze Ocak yönetimimizde görev alan arkadaşlarımız, büyüklerimiz bayrağı daha ileriye taşımanın, daha güzel işler çıkarmanın gayreti içerisinde oldular. Teslim aldığımız emaneti layığı ile taşımak ve daha ileriye götürmekle sorumluyuz’’ dedi.
Ülkü Ocakları Karaman teşkilatının ilin en geniş, en katılımcı gençlik hareketi olduğuna dikkat çeken Başkocagil konuşmasında; ‘’Coğrafyamızda, Ülkemizde yaşanan hadiseler, darbeler ve bu tüm gelişmeler Devletine, Vatanına, Bayrağına sadakatle bağlı, şuurlu bir gençliğe olan ihtiyacı bir kez daha hatırlattı. Yakın tarihten alınan derslerle ne kadar önemli, ne kadar hayatî bir sorumluluğun altına girdiğimizin bilincindeyiz. Devletin ve Milletin Âli menfaatlerinin şahsi menfaatlerden üstün tutulmasının, Devlet bekasının yanında ferdi beka düşüncelerinin yersiz olduğunun, gerektiğinde koşmak üzere şehadete namzet bir halde hazır olmanın, kısacası Ülkücü fikriyatın alttan gelen her yeni nesile süratle aşılanması gerekir.
 Bu vesile ile gençliğimize Milli ve Manevi değerlerin yüklenmesi, Müslüman Türk insanının çekirdekten itibaren aslına ve yaratılış gayesine uygun bir şekilde, gerek fikri gerekse duruş anlamında hazırlanması görevimizdir. Bu bağlamda ortaöğretim, lise ve fakülte teşkilatlarımız için devam eden eğitim seminerleri ilave konu ve derslerin eklenmesi ile genişletilerek devam edecek. Öte yandan taşradaki gençliğin daha aktif daha katılımcı olabilmesi adına sıklıkla ilçe ve belde ziyaretlerimiz gerçekleşecektir. Yeni yönetimimiz ilimize, davamıza hayırlı olsun’’ sözlerine yer verdi.
Ülkü Ocakları Karaman İl Yönetimi Şöyle;
1- İL BAŞKANI: YUSUF BAŞKOCAGİL
2- ABDULLAH KARASİPAHİ
3- KEMAL KARABÜBER
4- KEMAL VARLI
5- ADEM KIZMAZ
6- TUGAY OKUMUŞ
7- HABİB UZUNÖZ
8- ARİF İBRAHİM KALKAN

9- FUAT ÖZCANKAT
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com