M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ANNELER GÜNÜNDE ŞEHİT ANNELERİ UNUTULMADI


Vali Süleyman Tapsız’ın eşi Dr. Ayşe Tapsız, Anneler Günü nedeniyle düzenlenen programda şehit anneleriyle kahvaltıda bir araya geldi.
 
Kışla Misafirhanesinde düzenlenen kahvaltılı programda, konuklarını kapıda karşılayan Bayan Tapsız tek tek ilgilendiği özel misafirleriyle bir süre sohbet ederek anneler gününü tebrik etti.
 
Böyle anlamlı bir günde şehit anneleriyle bir arada bulunmaktan dolayı duyduğu mutluluğu ifade eden Bayan Tapsız, yüce dinimizin cenneti ayakları altına basamak kıldığı annelerimizin hayatımızın en değerli varlıkları olduğunu söyledi. Bizleri yetiştiren ve bugünlere getiren annelerimizi sadece bir gün hatırlamanın onlara yapılabilecek en büyük haksızlık olduğunu dile getiren Bayan Tapsız, “Sevgi ve şefkatle, sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde büyük bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, aile ve toplum hayatının temel direğini oluşturmaktadır. Bizi millet yapan değerlerin hayat bulmasında ve yaşatılmasında en çok annelerimizin payı vardır” dedi.
 
Bayan Tapsız, bir anne olarak, ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere, bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.
 
Anneler günü nedeniyle düzenlenen programa, Dr. Ayşe Tapsız, Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın eşi Zeliha Çalışkan, Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş’ın eşi Tuğba Işıktaş ve İl Jandarma Komutanı İlhan Şen’in eşi Mevlüdiye Şen katıldı.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com