M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

GELENEKSEL 2. 1919 PEDAL ETKİNLİĞİ


Karaman Gençlik Kulübü Derneği ve KMÜ Gençlik Kulübü Topluluğu ortaklığında 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesiyle “Geleneksel 2. 1919 Pedal Etkinliği” düzenlenecektir. 
Karaman Gençlik Kulübü Derneği tarafından 2016 yılında da düzenlenen ve yoğun katılımın olduğu etkinlik, çok beğeni aldığı için Karaman Gençlik Kulübü Derneği tarafından geleneksel hale getirilerek bu yıl ikincisi düzenlenecektir. Geçen yıldan farklı olarak bu yılki “1919Pedal Etkinliği” programı içerisinde günün anlam ve önemini belirten spor ve gençliği içeren çeşitli etkinlikler de yer alacaktır.
19 Mayıs 2017 tarihi saat 13:45 te Karaman Gençlik Kulübü Derneği binası (Nas AVM Karşısı) önünden bisikletli katılımcılarla başlayacak olan bisiklet turu,
Molla Fenari Caddesi Ve İsmet Paşa Caddesi geçilerek Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanındaki etkinlik alanına varacaktır. Aktekke 15 Temmuz Demokrasi Meydanında “Uçan Balonları Gökyüzüne Bırakma Görsel Şöleni”, “Halk Dansları Gösterisi”, “Zumba Dans Gösterisi” olacaktır. Ardından devam edecek olan bisiklet turunda 1. İstasyon Caddesi, Atatürk Caddesi, Ereğli Caddesi geçilerek Truva At Çiftliğinde mola verilecek ve tekrar Karaman Gençlik Kulübü Derneği binasına dönerek “1919Pedal Etkinliği” bisiklet turu son bulacaktır.
Karaman Gençlik Kulübü Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ayşe Yağmur SÜZER “Milletimizi ileri taşıyacak olan gençlerdir ve yaşı ne olursa olsun genç fikirlerdir. Bu sebeple Karaman’ın uluslararası ilk ve tek gençlik sivil toplum kuruluşu olarak, birlik ve beraberliğimizi göstermek, gençlik olarak gücümüzü kavramak ve bize armağan edilen bu günü çoşku ile kutlamak en büyük gereksinimimizdir. Geleneksel hale getirdiğimiz bu etkinliğimizi, yıldan yıla geliştirerek gerçek bir bayram havasında kutlamaya devam edeceğiz. Bu yılki etkinliğimize katkı sağlayan Yeşildere Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği ve ekibine, İbrala Halkoyunları ve Dans Ekibine, Maya Pilates ve Yaşam Merkezi ve ekibine derneğimiz adına teşekkürlerimi sunuyorum. Etkinliğimizin anlam ve önemini vurgulamak adına tüm gençleri ve genç fikirlileri etkinliğimize davet ediyorum.”


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com