M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ REKTÖRÜ PROF. DR. AKGÜL’ÜN 12 MAYIS HEMŞİRELER GÜNÜ MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Rektör Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Hemşirelik, özünde insan sevgisi olan, çok özel ve saygın bir meslektir. Tarih boyunca değer gören, saygınlığını hiç yitirmeyen bu meslek, gelişen teknolojilere, değişen hizmet anlayışlarına karşın değerini asla yitirmemiştir. Çünkü hemşirelik, insan hayatının ve insana hizmet etmenin kutsallığına inanılarak büyük bir sabır ve sevgiyle yapılan nadir mesleklerdendir.
İnsanı ve insan sağlığını her şeyden değerli gören; özveri, sabır ve şefkatle topluma hizmeti ilke edinen hemşirelerimiz yerine getirdikleri bu kutsal görevi ifa ederken hiçbir ayrım gözetmeksizin toplumumuzun her kesimine ulaşmak için çabalarlar ve vermiş oldukları hizmetle övgüyü ve takdiri fazlasıyla hak ederler.
Bizler de Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi olarak bu kutsal mesleğe yeni neferler yetiştirmeye, öğrencilerimizin günümüz teknolojileri doğrultusunda en iyi şekilde eğitim görmeleri amacıyla gayret göstermeye devam edeceğiz. Bu vesileyle bütün hemşirelerimizin ve hemşirelik programında okuyan öğrencilerimizin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü tebrik ediyor, bu kutsal ve onurlu mesleklerinde başarılarının devamını diliyorum.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com