M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ ÖĞRENCİLERLE HAYATA DAİR TECRÜBELERİNİ PAYLAŞTI


Vali Süleyman Tapsız, 15 Temmuz Şehit Muhammed Yalçın Kız İmam Hatip Lisesi öğrencileriyle söyleşide bir araya geldi.
 
Eşi Dr. Ayşe Tapsız, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hasan Hüseyin Oduncu, Okul Müdürü Âlime Kaya, okul yöneticileri, öğretmenler ve öğrencilerin katıldığı söyleşi öncesinde Vali Tapsız, söyleşiye hayatından kesitler sunarak başladı.
 
Öğrencilerle hayata dair tecrübelerini paylaştığı söyleşide öğrenciliğinden valilik görevine uzanan süreçteki yaşamından örnekler veren Vali Tapsız, insanın yaptığı işte başarılı olabilmesinin yolunun mesleğini severek yapmasından geçtiğini belirterek hayatta başarılı olmanın yolunun çok okumaktan ve çok çalışmaktan geçtiğini söyledi.
 
Hayatın içerisinde başarılı olabilmek için öğrencilerden, yılmadan çok çalışmalarını isteyen Vali Tapsız, “Yaşanan olumsuzluklar hayatınızı hiçbir zaman etkilememeli. Sizler fark yaratan insanlar olmalısınız. Farklılığınızı ortaya koyarak tercih sebebi olmalısınız. İletişime, fikirlere ve değişime sürekli açık, karşı fikirlere ve düşüncelere de saygılı olmalısınız” dedi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

TEFRİKA YAZI DİZİSİ

ULUCANLAR'IN SON MAHKUMU

1.BÖLÜM 2.BÖLÜM 3.BÖLÜM 4.BÖLÜM 5.BÖLÜM 6.BÖLÜM        

sanalbasin.com üyesidir
Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com