M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

YUNUS EMRE ENSTİTÜSÜ HEYETİNDEN VALİ TAPSIZ’A ZİYARET


Vali Süleyman Tapsız, Ankara Yunus Emre Enstitüsü Kurumsal İletişim Müdür Vekili Mevlüt Peker, Türkçe Öğretim Uzmanı Nilüfer Kol ve Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç. Dr. Mert Öksüz’ü makamında kabul etti.
 
Ziyarette, Yunus Emre Enstitüsü Kurumsal İletişim Müdür Vekili Mevlüt Peker, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ile imzalanan protokol çerçevesinde üniversitede öğrenim gören uluslararası öğrencilere yönelik düzenlenecek olan Türkçe Yaz Okulu hakkında bilgiler vererek Vali Tapsız’dan destek istedi.
 
Ziyaretten duyduğu memnuiyeti ifade eden Vali Tapsız, böyle bir organizasyonun Türkçe ve Kültür Başkenti Karaman’da yapılıyor olmasının anlamlı olduğunu söyledi. İlimizde öğrenim görecek yabancı öğrencilerin Türk kültürünü kendi ülkelerinde tanıtımını yapmaları açısından önemli bir gelişme olduğunu dile getiren Vali Tapsız, Valilik olarak gereken her türlü desteği vereceklerini belirterek bu organizasyonun düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
 
Ziyaretin sonunda Yunus Emre Enstitüsü Kurumsal İletişim Müdür Vekili Mevlüt Peker, Vali Tapsız’a ziyaretin anısına köklü bir geçmişe sahip bir Türk oyunu olan ve ahşaptan yapılmış mangala oyunu hediye etti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com