M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

FATMA UYANIK 6 EKİMDEN BERİ, 55 GÜNDÜR KAYIP TÜM ARAMALARA RAĞMEN BULUNAMADI!


6 Ekim 2017 tarihinden beri eve dönmedi. Annesi ile birlikte merkeze 11-12 km uzaklıktaki Gürlevik mevkiinde meyve bahçelerini sularken, annesi kızına “Ben eve gideyim yemek işleri filan yapayım, sen bahçe suyun bitir öyle gel.” Der. Demez olsaydı, keşke!
Kız eve dönmez, yok olur, aranır taranır yaklaşık 50 gündür bulunamaz. Kolluk kuvvetlerimiz Jandarması, polisi, halk ciddi anlamda arayış içinde ama Fatma UYANIK yok, kayıp bulunamıyor.
O dağlar bizim dağlarımız, tek başına bir bayan yıllardır,  katırına eşeğine biner korkusuzca, hiç bir olay yaşamaksızın dağlara ot biçmeye, çalışmaya gider ve döner. Lakin Fatma UYANIK bahçe suladığı yerden bir daha geri dönmedi ve izine rastlanmadı.
Sayın Karaman Valimiz Fahri MERAL, Emniyet Müdürümüz Fikret BAYRAKTAR ve Jandarma Alay Komutanımız Sayın İlhan ŞEN bu işe daha da ağırlık vererek gerekirse merkezden uzman ekipler getirterek olayı bir an önce çözmelerini Sarıveliler halkı ve yakınları bekliyor.
Bu arada gören, bilen ve duyan arsa bilgilerini kolluk kuvvetlerimize aktarmalarını yakınları hemşehrilerimizden ve vatandaşlarımızdan rica ediyor.

01.12.2017 Hasan ŞİMŞEK
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com