M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ENGELLİ ÖĞRENCİLERDEN ZİYARET


Ermenek Güneyyurt Hurşit Akpınar İlkokulu Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri ve engelli öğrenciler 3 Aralık, “Engelliler Günü” münasebetiyle Kaymakamımız Nurhalil Özçelik’ i makamında ziyaret ettiler.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Açıkgöz, Okul Müdürü İltumur Uygur, öğretmen, Özel Eğitim Sınıfı Öğrencileri ve engelli öğrenciler Kaymakamımızı makamında ziyaret ederek buket sundular.
Kaymakamız Okul Müdürü ve öğretmenlerden kurum hakkında bilgi aldı.

Engelli vatandaşlarımıza sahip çıkmanın, ailelerine destek olmanın, sorunlarının giderilmesine katkıda bulunmanın bir insanlık görevi ve ortak sorumluluk olduğunu, aşılamayacak hiçbir engel yoktur, yeter ki kalplerde engel olmasın diyen Kaymakamımız  öğrencilerle sohbet ederek, kurum yöneticileri ve öğretmenlere teşekkür etti, Ziyarete gelen öğrenciler  “Bu Hayatta Biz de Varız” pankartı açarak Kaymakamımız ile resim çektirdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com