M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL AKÇAŞEHİR KASABASINI ZİYARET ETTİ


Vali Fahri Meral, ilimize bağlı Akçaşehir Kasabasını ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.
 
Ziyaretlerine Akçaşehir Çok Programlı Anadolu Lisesi ziyaretiyle başlayan Vali Meral, okul müdürü Muzaffer Çiftçioğlu ve öğrenciler tarafından çiçekle karşılandı.
 
Okul yönetimi ve öğretmenlerle kısa bir toplantı yapan Vali Meral, toplantıda okul müdürü Çiftçioğlu ve öğretmenlerden okulun sorunlarını ve taleplerini dinledi. Sınıfları da gezen Vali Meral, geleceğe dair hedeflerine yönelik olarak bir süre sohbet ettiği öğrencilerin sorunlarını dinleyerek, okulun eksikliklerinin giderilmesi noktasında gerekenlerin yapılacağını söyledi.
 
Okul ziyareti ardından Belediye Başkanlığını ziyaret eden Vali Meral, burada Başkan Ramazan Küçük’ten belediyenin çalışmaları hakkında bilgiler aldı. Ziyaretin ardından köy meydanında vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini dinleyen Vali Meral daha sonra 11. yüzyılda Karamanoğulları Beyliği döneminde yapıldığı anlaşılan Akçaşehir Cami’yi gezerek yetkililerden bilgiler aldı.
 
Vali Meral’in 07 Aralık 2017 Perşembe günü gerçekleştirdiği ziyaretlere; hanımefendi Zehra Meral, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen ve eşi, İl Genel Meclis Başkanı Celalettin Güngörer ve meclis üyeleri, İl Milli eğitim Müdürü Mevlüt Kuntoğlu,  Sağlık İl Müdürü Dr. Hasan Arslan, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Servet Türegün, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Barış Selçuk, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hayrettin Aslan ile İl Mahalli İdareler Müdürü Abdullah Şahiner eşlik etti.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com