M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ESKİ DEVLET BAKANLARIMIZDAN GÜNEYYURT DOĞUMLU Dr. LÜTFİ DOĞAN VEFAT ETTİ. ( 1927-2018 )Yazımın başlığında önceki Diyanet işleri Başkanlarından ifadesini kullanmadım, zaten “Dr. Lütfi DOĞAN “ adı diyanetle özdeşleşmiş gibi idi. Onunla ve oğlu Ahmet ile 2016 yılında aşağıdaki yazıyı hazırlarken konuşmuş ve bir kitabımı imzalı olarak hediye etmiştim. Yazıma vesile olan yazı “Diyanetimiz 92 Yaşında “ haberine dayanarak yazmış ve bazı kurum ve kuruluşlarımıza da önerilerde bulunmuştum. Dr. Lütfi Doğan 22.01.2018 Pazartesi günü sabaha karşı 02.00 sularında Ankara’da vefat etmiştir. Allah’ın  rahmeti üzerine olsun.
Günümüz dünya meşgalesinde unutulan ama bizlerin bir Ermenekli olarak gurur kaynağımız olan, Dr. Lütfi DOĞAN hocamızın konumunun ve hizmetlerinin bilinmesi adına aşağıdaki yazıyı 21.03.2016 tarihinde yazdım medya ermenek internet sitesinde ve Yeşil Ermenek Gazetesi’nde yayınlanmıştı.

ERÇEV’in ilk beş onur üyesinden biridir. Plaketini Anakara’da Ermenekliler Gecesi’nde takdim ettiğimde çok mutlu olmuş ve sosyal etkinlikleri öven bir konuşma yapmıştı. Aşağıdaki yazıyı hazırlarken kendisinin eğitim aldığı Eminönü/şimdi Fatih ilçesinde bulunan Türkiye’nin en seçkin okullarından biri olan İstanbul Lisesi mezunu olduğunu da öğrenmiş ve çok mutlu olmuştum. Noktasına virgülüne dokunmadan onu tanıtan yazımı ölümünün anısına okumanızı ve tanımanızı dilerim. Ruhu şad olsun!


Hasan ŞİMŞEK
22.01.2018Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com