M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

HAVAALANLARINDAKİ KONYA GÖRSELİ DÜZELTİLDİ

       

Havayolu ile Konya’ya gelen yolcuların ekran görselinde gördüğü İzmir Buca’da bulunan Semazen heykeli TURİDER’in girişimi ile düzeltildi.

Yıllardır Türkiye’nin çeşitli illerinden Konya’ya havayolu ile gelirken Havaalanında uçağa gidiş kapılarında Konya’yı temsil eden görselde İzmir Buca’da bulunan semazen figürü bulunmaktaydı. Turizm ve İş Dünyasını Geliştirme Derneği (TURİDER)’in, Bu yanlışın düzeltilmesi ve Konya’yı temsil edecek gerçek Konya fotoğrafı kullanılması için örnek fotoğraflar ile birlikte TAV Bilişim ile yaptığı yazışma sonucunda düzeltme yapılıp Mevlana Müzesi fotoğrafı kullanılmaya başladı.

Düzeltmenin ardından TURİDER Başkanı Seda Kuşvuran yaptığı açıklamada; Yazışmalarına kısa sürede cevap veren ve anında düzeltmeyi yapan TAV Bilişim yetkililerine teşekkür ederken, Konya turizmi için proje yapmaya ve Konya’nın tanıtımı için çalışmaya devam edeceklerini söyledi. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com