M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İL MÜDÜRÜ ALİ OSMAN BEBEK’TEN OTURARAK VOLEYBOL TAKIMINA TEBRİK


Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek, Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde birinci etap müsabakalarını ikinci sırada tamamlayan Karaman Oturarak Voleybol Takımı sporcularını kutladı.
Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu (TBESF) tarafından Diyarbakır’da düzenlenen Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde birinci etap müsabakalarında Karaman’ı temsil eden Gençlik ve Spor Kulübü Oturarak Voleybol Takımı, Diyarbakır, Konya, Ankara ve Karadeniz Ereğli takımlarıyla oynadığı karşılaşmalar sonunda grubunda ikinci olarak ikinci etap maçlarında büyük bir avantaj elde etti.
Diyarbakır’da düzenlenen 1. Etap müsabakalarında iyi bir mücadele sergilediklerini belirten oturarak voleybol takımı antrenörü Aziz Hopyar, “1. Etap müsabakaları öncesi takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Amacımız 1. Etap müsabakalarında iyi bir sonuç alarak 2. Etap müsabakalarında da aynı başarıyı sürdürmekti. Şuanda grup ikincisi olarak iyi bir sonuç aldığımıza inanıyorum. İnşallah 2. Etap müsabakaları sonunda da aynı başarıyı sürdürüp Karaman olarak final etabında yer almak istiyoruz” diye konuştu.
Oturarak Voleybol Süper Ligi’nde 1. Etap müsabakalarında grup ikincisi olarak tamamlayan Karaman Oturarak Voleybol Takımı sporcularını kutlayan Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali Osman Bebek ise, “Diyarbakır’da düzenlenen müsabakalarda ilimizi başarıyla temsil eden sporcularımızı gönülden kutluyorum. Kazandıkları başarılarla Oturarak Voleybol Ligi’nde kalıcı olma yolunda emin adımlarla ilerleyen genç kardeşlerimizin başarılarının devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com