M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KAYMAKAM KÜTÜPHANEYİ ZİYARET ETTİKaymakamımız Nurhalil Özçelik ilçemiz Mustafa ve Ayşe Karpuzcu Halk Kütüphanesini ziyaret etti.
Kütüphane Müdür Vekili Ali BENLİ tarafından karşılanan Kaymakamımız, yarıyıl tatili süresince de kütüphaneye gelerek kitap okuyan, saatlerini kütüphanede geçiren öğrencilerle bir müddet sohbet etti. Kütüphanede kitap okuma saati, bilmece yarışması, mani ve tekerleme oyunu, küçük küçük çeşitli oyunlar, resim çizme yarışması, gitar çalma ve şarkı söyleme, 20 dakikalık çocuk filmi seyretme gibi yapılan etkinlikler hakkında Kütüphane Müdüründen bilgi alan Kaymakamımız, kitap okuma alışkanlığının geliştirilmesi, kitap okumanın yaygınlaştırılması için çalışmaların arttırılmasını isteyerek, imkânlar doğrultusunda öğrencilerimizin kütüphanemizi en verimli şekilde kullanmalarını beklediklerini belirtti. Kaymakamımız ayrıca ailelere seslenerek çocuklarını kütüphaneye yönlendirmelerini ve kütüphanenin imkânlarından faydalanmalarını beklediklerini söyledi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com