M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

“AHLAK, ADALET, BARIŞ” KONULU KONFERANSA DAVETSaadet Partisi Karaman İl Teşkilatı, Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anma ve anlama haftası münasebetiyle Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anacak.
Saadet Partisi Karaman İl Başkanı Şaban Şahin tüm Karamanlıları konferansa davet etti.

Yunus Emre Konferans Salonunda yapılacak anma programı 24 Şubat 2018 Cumartesi (Bugün akşam) akşamı saat 20.00’da başlayacak.
Başkan Şahin tüm vatandaşlarımızı programa beklediklerini belirterek “1969 yılından beri Türkiye’nin Dünya’da söz sahibi olabilmesi için, Dünya’daki sömürü düzenini yıkmak için kendi deyimi ile ‘Hakk’ın, Adil düzenin yer yüzüne hakim olması’ için çalışan ve Saadet Partisi Genel Başkanı iken Rabbine kavuşan Merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ı anacağız, anlatacağız. Bu bağlamda Erbakan hocanın yakın mesai arkadaşları, dava kardeşleri Lütfi Yalman bey ve Fethullah Erbaş bey anma programımıza katılarak Erbakan hocayı anlatacaklar. Tüm Karamanlı kardeşlerimizi geçmişi aydınlatacak geleceğe ışık tutacak bu programa davet ediyoruz.” dedi.
Programa konuşmacı olarak katılacak olan Konya eski Milletvekili Lütfi Yalman Bosna savunması için, Van eski Milletvekili ve Van Belediyesi eski başkanı Fethullah Erbaş ise Mısır’da idam ile yargılanan Müslümanları kurtarmak için Erbakan tarafından görevlendirilmişti.

“AHLAK, ADALET, BARIŞ” konulu konferans, Kur-an Tilaveti ile başlayacak programda şehitlerimiz ve Prof. Dr. Necmettin Erbakan için okunan hatimlerin de duası yapılacak. Bugğn Akşam, Yunus Emre Konferans salonunda icra edilecek konferans, saat 20.00’da başlayacak.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com