M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ALİŞAN KAPAKLIKAYA SÖYLEŞİ PROGRAMI



Yazar Alişan Kapaklıkaya İlçemizde Söyleşi Programına Katıldı.

Ülkemizin pek çok yerinde eğitim ve konferanslar veren Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya ilçemizde “Etkili İletişim ve Motivasyon” Konulu Söyleşi Programına katıldı.
 
İlçemiz Kültür Merkezinde, Öğrenmeyi Öğrenme, Liderlik, Beyni Etkin Kullanma, Aile İçi İletişim, Kendine Güven ve Motivasyon konularında söyleşi programı yapan Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya öğrencilere, velilere ve öğretmenlere ayrı ayrı oturumda söyleşi programı  yaptı.
 
İlçemiz Kaymakam Vekili Nurhalil Özçelik’in de açılış konuşmasını yaptığı ilk oturum sonunda Kaymakamımız tarafından plaket takdim edilen Eğitimci-Yazar Alişan Kapaklıkaya, programa katılımın yoğun olmasından dolayı çok mutlu olduğunu, Programın hazırlanmasında emeği geçen başta İlçemiz Kaymakamı olmak üzere İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü yetkililerine de teşekkür ederek duyduğu memnuniyeti dile getirdi.























Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com