M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AV KOMİSYON TOPLANTISI YAPILDI


Ermenek İlçemizde Av Komisyon Toplantısı Yapıldı.

İlçemizde; “4915 sayılı Kara Avcılığı Kanunu” ve “Merkez Av Komisyonu, İl ve İlçe Av Komisyonlarının Görevleri, Çalışma Esas ve Usullerine Dair Yönetmelik” çerçevesinde, 2018-2019 Merkez Av Komisyonuna esas olmak üzere İlçe Av Komisyon toplantısı Ahmet Keleşoğlu Kültür Merkezi toplantı salonunda yapıldı.

İlçemiz Kaymakamı Nurhalil Özçelik başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Orman ve Su İşleri Karaman Şube Müdürlüğü şefi Mustafa Alkan, Ermenek Belediye Başkan Vekili Ahmet Bülent Bademci,  İl Encümen Üyesi Eyüp Çayır ile Kamu kurum ve kuruluş amirleri ve Köy Muhtarları katıldı.

İlçe Av Komisyonu Toplantısı’nda 2018-2019 av döneminde avına izin verilen ve av hayvanlarının avlanma limitleri, koruma altında alınan hayvanlar ile avlanmanın yasaklandığı alanlar belirlendi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com