M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ERMENEKLİ ÖĞRENCİLERDEN KMÜ’YE ZİYARET


Ermenek’te eğitim görmekte olan lise öğrencileri Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini (KMÜ)  ziyaret ettiler.
Ermenek’teki 9 farklı liseden toplam 45 öğrenci, Ermenek İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Etçi eşliğinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini gezerek üniversite hakkında bilgi edindiler.
Karaman Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından lise son sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen eğitim seminerine katılan öğrenciler daha sonra KMÜ’ye gelerek üniversiteyi tanıma imkânı buldular. İlk olarak KMÜ Merkezi Kütüphanesini gezen öğrenciler, daha sonra üniversite çarşısına gelerek buradaki sosyal tesisleri inceledi. Misafir öğrenciler, üniversite yerleşkesini gezdikten sonra KMÜ’den ayrıldılar.
Ermenek İmam Hatip Lisesi Müdür Yardımcısı Mehmet Ali Etçi, üniversite gezisinin öğrenciler açısından faydalı olduğunu belirterek, “Eğitim seminerinin ardından öğrencilerimizin Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini de görmelerini istedik. Öğrencilerimizin üniversite havasını koklamalarının, üniversiteyi gezip eğitim olanaklarını ve fiziki imkânlarını görmelerinin kendileri için faydalı olacağını düşündük. Öğrencilerimiz için güzel bir gezi olduğuna inanıyorum.” dedi.
   
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com