M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KARAMAN’DAN AFRİN’E 1 TIR DOLUSU ELMA


  Karaman Manavlar ve Pazarcılar Odası, Karaman Belediyesi işbirliği ile Afrin’de ki Zeytin Dalı Harekâtı’nda görevli Mehmetçik için bölgeye 1 tır dolusu elma gönderdi. Dualarla uğurlanan yardım tırını yolcu etmeye Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’da katıldı.   
    
        Zeytin Dalı Harekâtı 33. gününe girerken, Afrin’de ÖSO ile birlikte PKK-PYD terör örgütü mensuplarıyla çarpışan Mehmetçiğe tüm yurttan destek artarak devam ediyor. Karaman Belediyesi ve Karaman Manavlar ve Pazarcılar Odası da, Kahraman Mehmetçik için bölgeye 1 tır dolusu elma gönderdi. Aktekke Kent Meydanı’ndan dualarla uğurlanan yardım tırı, askerlerimize 25 ton elma taşıyacak.
    
        Yardım tırını uğurlamaya gelen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Zeytin Dalı Harekâtı’nda görevli Mehmetçiklerin sağ salim dönmeleri temennisinde bulunarak: “ Kahraman ordumuza başlatmış olduğu mücadelede başarılar diliyorum. Rabbim yar ve yardımcıları olsun, inşallah hiç zayiat vermeden geri dönerler. Şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize şifalar diliyorum. Dualarımız onlarla. Allah yar ve yardımcıları olsun. Bugün Manavlar ve Pazarcılar Odası ile birlikte Karamanımızın meşhur elmasını Afrin'de operasyona katılan yiğitlerimize gönderiyoruz. Karaman’da ki STK’ların başlatmış olduğu bu yardım kampanyaları çok güzel bir olay. İnşallah oradaki kardeşlerimize bir nebze olsun yardımımız olur. Burada emeği geçen tüm vatandaşlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.


  
  
  
  
  
 Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com