M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

KMÜ ADANA’DA ÜNİVERSİTE TANITIM FUARINA KATILDI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ), Educaturk Fuarcılık tarafından Adana’da düzenlenen üniversite  tanıtım fuarına katıldı.
Çukurova Üniversitesi Sakıp Sabancı Spor ve Sergi Sarayında 19-20 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Educaturk Üniversite Tercih Fuarı, ülkemizdeki üniversiteler ile öğrencileri aynı çatı altında buluşturdu. 27 devlet ve vakıf üniversitesinin katılımıyla gerçekleştirilen fuarı 152 liseden 15 bine yakın lise öğrencisi ziyaret etti.  
Öğrencilerin üniversite temsilcileri ile birebir görüşme fırsatı bulduğu fuarda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesini Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Birimi personelleri Mahmut Tanrıverdi ve Murat Beyaz temsil etti. KMÜ temsilcileri, üniversitenin akademik ve fiziki olanakları hakkında öğrencilerin merak ettikleri soruları cevaplarken öğrencilere KMÜ’yü tanıtıcı dokümanlar dağıttılar.  
               
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com