M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

“KUDÜS’TEN AFRİN’E KARDEŞLİK RUHU” TEMALI KONFERANSBelediye Başkanlığı’mız Tarafından İlahiyatçı - Yazar Ömer DÖNGELOĞLU’nun Katılımıyla ‘’Kudüs’ten Afrin’e Kardeşlik Ruhu ‘’ Temalı Konferans Düzenlenecektir.
Konferansa Tüm Halkımız Davetlidir.
Başkanı’mız Sayın Ali İhsan ALANLI : ‘’ Belediye olarak fiziki hizmetlerin yanı sıra kültürel hizmetler ve sosyal faaliyetlere de önem veriyoruz. Her şeyden önce Kudüs Hz. Peygamberin Miraca çıktığı topraklardır. Peygamber Efendimizin Hadisi şerifinde de olduğu üzere, müminler, inananlar bir vücudun uzuvları gibidir. Onun bir noktasında acı ve ağrı ne hissederse, diğer organları da aynı acıyı hisseder. İşte bu sebeple Kudüs bizim kırmızı çizgimizdir. Kudüs meselesinin layıkıyla anlaşılması, özellikle gençlerimizde Kudüs bilincinin oluşması için programın tertiplendiğini, Kudüs, ´ben Müslümanım’ diyen herkesin meselesidir ve 100 yıldır kan ağlıyor. geleceğimizi emanet edeceğimiz gençlerimize Kudüs´ün önemini anlatmamız gerekiyor. yetişkinler olarak, bu bizim sorumluluğumuzdur. Bu bağlamda, düzenlenecek olan konferansa halkımızın katılımı bizleri mutlu edecektir. ‘’ dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com