M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

MUHTARLAR VE GÜVENLİK TOPLANTISI YAPILDI


Kaymakamımız Nurhalil Özçelik Başkanlığında, İlçemiz Köy ve Mahalle Muhtarları, Kamu ve Kurum Kuruluş Amirlerinin katılımıyla muhtarlar ve güvenlik toplantısı yapıldı.
 
Ermenek Müftülüğüne ait Erdem toplantı salonunda yapılan toplantının açılış konuşmasını yapan Kaymakamımız; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan hanımefendi tarafından başlatılan okuma yazma seferberliği sayesinde köy ve mahallelerde okuma yazma bilmeyen vatandaşlarımızın tespit edilerek, okuma yazma bilmeyen vatandaşlara ulaşmayı hedeflediklerini belirtti.
 
Muhtarlarımızın, vatandaşların sorun ve taleplerinin ilgili kurumlara iletilmesi ve takip edilmesi hususunda önemli bir görev ve sorumluluğa sahip olduklarını hatırlatan Kaymakamımız Nurhalil Özçelik özellikle fakir ve ihtiyaç sahibi insanların tespit edilerek bildirilmesini istedi.
 
Toplantı daha sonra kurum amirleri ve muhtarların karşılıklı fikir alışverişi ile devam ederek, ilçemiz Müftülüğünce verilen yemeğin ardından son buldu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com