M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SAADETLİ KADINLARDAN ŞEHİTLER İÇİN PİŞİ DAĞITIMI

Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları Şehitlerimizin ruhları için pişi yapıp Aktekke Meydanında halka dağıttı.
Saadet Partisi Karaman Kadın Kolları Başkanı Havva Şahin "Mukaddes vatan toprakları için, canlarını seve seve vererek; şehadet şerbeti içen şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyoruz. Şehitlerimize olan borcumuzu ne yapsak ödeyemeyiz ama onları asla unutmayacağımızın nesilden nesile hep yaşatacağımızın bir göstergesi olarak böyle bir etkinlik yapıyoruz. Rabbim kabul etsin ruhlarını haberdar mekanlarını cennet bizleri de şehitlerimizin şefaatlerine nail eylesin inşallah.
   Onlar ana kucaklarını, baba ocaklarını bizim için feda ederek ölmeleri gereken yerde en ufak bir tereddüt göstermeden gülümseyerek ölüme gittiler.
Şehitlerimizin özellikle genç nesillere iyi anlatılması, ecdadımıza ve şehitlerimize bir borcumuz olduğu gibi, geleceğimizin de teminatıdır.
Herkes iyi bilmelidir ki aziz şehitlerimizin kanlarıyla suladıkları ve bizlere emanet ettikleri bu kutsal vatan toprakları, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da milletimiz tarafından en kutsal emanet olarak korunacaktır.
Bugüne  kadar  bu  vatan  için  vermiş  olduğumuz  tüm aziz şehitlerimizi, bir kez daha saygı ve şükranla anıyor, yüce Allah'tan rahmet diliyorum" dedi.
Etkinlik pişi dağıtımı ve yapılan dua sonrası son buldu.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com