M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

SANAYİ KÖPRÜLÜ KAVŞAĞI TRAFİĞE AÇILDI


 Karaman Belediyesi tarafından projelendirilen ve yapımı tamamlanan Sanayi Köprülü Kavşağı bugün trafiğe açıldı.
        Karaman Belediyesi tarafından sanayi ve üniversite yolundaki ulaşımı rahatlatmak için projelendirilen Sanayi Köprülü Kavşağı tamamlanarak bugün (21 Şubat 2018 Çarşamba) hizmete açıldı. Alparslan Türkeş Bulvarı, İbrahim Öktem Caddesi ve Atatürk Caddesi’nin kesiştiği noktada yer alan Köprülü Kavşak trafiğe açılmadan önce Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan köprüde incelemeler yaptı. Yapılan son kontrollerinin ardından köprülü kavşak trafiğe açıldı.

        
Karaman’da ki cadde ve kavşakların daha düzenli ve modern olması adına ulaşım yatırımlarına bir yenisini daha eklediklerini söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Yol medeniyet demektir, bir şehrin damarları demektir. Bu damar ne kadar düzgün ve düzenli olursa şehir de o kadar rahat olur. Bu nedenle şehir içi ulaşıma, cadde ve kavşaklarımıza büyük önem veriyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ve güvenliği için geliştirdiğimiz projelerden biri olan Sanayi Köprülü Kavşağı da çok şükür bugünden itibaren hizmete girerek araç trafiğine açıldı. Bazı kısımlarda devam eden peyzaj düzenlemeleri de kontrollü bir şekilde devam ediyor.

        
Üniversiteye doğru giden sürücüler köprü üzerinden, Sanayi ve Alparslan Türkeş Bulvarı’ndan gelen sürücüler de alt kavşaktan istedikleri yöne ilerleyebilecekler. Günde 8 - 10 bin civarında aracın geçiş yaptığı bu hareketli kavşak artık çok daha güvenli ve akıcı bir hale geldi diyebiliriz. Sanayi Köprülü Kavşağı şehrimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi. 


  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com