M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

VALİ MERAL KORUYUCU AİLELER İLE KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ


Vali Meral, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen kahvaltı programında koruyucu aileler ve çocukları ile bir araya geldi.
04 Şubat 2018 Pazar günü saat 10.00’ da Polis evinde gerçekleştirilen programa; Vali Meral ve eşi Zehra Meral, Garnizon Komutanı Yurdakul Kazım Türkmen, Belediye Başkan Vekili Abdullah Bağırgan, İl Emniyet Müdürü Fikret Bayraktar, İl Jandarma Komutanı İlhan Şen, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Servet Türegün, Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, koruyucu aileler, koruyucu aile çocukları ve koruyucu aile olmak için sırada bekleyen aileler katıldılar.
Koruyucu aileler ve koruyucu aile çocukları ile yapılan tanışma ve kaynaşma programında Vali Meral, masaları dolaşarak ailelerle ve çocukları ile tek tek ilgilenerek aileler hakkında İl Müdürü Servet Türegün’den bilgiler aldı.
Manevi değeri yüksek olan bu görevi üstlenen koruyucu ailelerimize çocuklarımızın yetiştirilmesindeki önemli katkılarından dolayı teşekkür eden Vali Meral, “İnşallah bundan sonra da ailelerimizin katkılarıyla koruyucu aile sayımızı arttırmaya devam edeceğiz” dedi.
Tanışma ve kaynaşma amacı taşıyan programda, aileler birbirleriyle tanışırken çocuklarda kendi aralarında oyunlar oynadılar. Vali Meral ve eşi Zehra Meral çocukların sevinçlerini paylaşarak aileleriyle birlikte günün anısına resim çektirdiler.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com