M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

İSTİKLAL MARŞIMIZIN KABULÜ ve MEHMET AKİF ERSOY’U ANMA PROGRAMI YAPILDIBütün yurtta olduğu gibi İlçemizde de 12 Mart istiklal marşımızın kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u Anma Programı yapıldı.
Ermenek Uysal-Hasan Kalan Fen Lisesi tarafından hazırlanıp sunulan program 12 Mart 2018 Pazartesi günü Ahmet Keleşoğlu Kültür merkezinde İlçe Kaymakamımız Nurhalil ÖZÇELİK, protokol üyeleri, misafirler ve öğrencilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Program okul müdürü İsmet KIRINDI’nın açılış konuşmasıyla başladı, Edebiyat Öğretmeni Şule GEDİK tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapıldı. Öğrenciler tarafından tiyatro gösterisi yapıldı, şiirler okundu ve oratoryo sergilendi. İlçemiz genelinde yapılan İstiklal Marşını güzel okuma, şiir ve kompozisyon yazma yarışmalarında dereceye giren öğrencilere ödülleri verildi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com