M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AÇIK KAPI UYGULAMASI BAŞLIYOR


Valiliklere yapılan başvurulara ilişkin iş ve işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasını temin etmek, sunulan hizmetlerde vatandaş memnuniyetini arttırmak için İçişleri Bakanlığı tarafından uygulamaya konulan Açık Kapı uygulaması ilimizde başlıyor.
 
İçişleri Bakanlığı Strateji Geliştirme Başkanlığı tarafından 81 ilde uygulamaya konulan Açık Kapı Projesi uygulaması kapsamında, ilimizde görevlendirilen beş personel tarafından kamu kurum ve kuruluşlarına bilgilendirme ziyaretleri gerçekleştiriliyor.
 
Açık Kapı uygulaması kapsamında gerçekleştirilen ziyaretler kapsamında görevli personel tarafından kurum yetkililerine projeye ilişkin olarak kapsamlı bilgiler veriliyor.
 
Projenin daha iyi ve daha doğru anlaşılması, uygulamada ortaya çıkabilecek sorunların ortadan kaldırılarak sunulan hizmetlerde iş ve işlemlerin hızlı ve etkin bir şekilde sonuçlandırılmasını temin ederek, vatandaş memnuniyetini arttıracak çalışma ve uygulamalar konusunda gerçekleştirilen bilgilendirme ziyaretleri çerçevesinde, görevli personel tarafından gün içerisinde Karaman Belediye Başkanlığı, Medaş İşletme Müdürlüğü, İş Kur İl Müdürlüğü ve Müftülük ziyaret edilerek bilgilendirme yapıldı.
 
Bilgilendirme ziyaretleri, görevli personel tarafından bir hafta boyunca diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla devam edecek.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com