M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

AKGÜL’DEN AFRİN ŞEHİTLERİ İÇİN TAZİYE MESAJI


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Mehmet Akgül, Afrin’deki Zeytin Dalı Harekâtında şehit düşen 8 askerimiz için taziye mesajı yayımladı. Rektör Akgül, mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Afrin’de terör örgütlerine yönelik yürütülen Zeytin Dalı Harekâtı esnasında 8 askerimizin şehit olduğunu, 13 askerimizin de yaralandığını üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Devletimizin bekası ve sınırlarımızın güvenliği için bölgedeki terör odaklarına karşı verilen bu kutlu mücadelede kahraman Mehmetçiğimizin muvaffak olacağına inancımız tamdır. Vatanı ve milleti uğruna gözünü kırpmadan canını fedan eden tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, yaralı askerlerimize de acil şifalar diliyorum. Başta şehitlerimizin aileleri ve yakınları olmak üzere tüm milletimizin başı sağ olsun.”
   
   
 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com