M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

BAŞKAN VEKİLİ BENDER SERGİ AÇILIŞINA KATILDI        Belediye Başkan Vekili Leyla Bender, Karaman Sanat Galerisi’nin 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla düzenlediği “Kadının Elinden Kağıtın Hikayesi” isimli serginin açılışına katıldı.
        Belediye Başkan Vekili Leyla Bender Karaman Sanat Galerisi tarafından düzenlenen ve Katı Sanatıyla oluşturulan resim sergisine katıldı.

        
Serginin açılışında konuşan Belediye Başkan Vekili Bender; “Karaman’da kültür ve sanat anlamında önemli etkinlikler yapılıyor. Bizde Karaman Belediyesi olarak tiyatro, konferans, seminer gibi önemli faaliyetler gerçekleştiriyoruz. Düzenlenen bu faaliyetler şehrimize ayrı bir güzellik katıyor. Karaman Belediyesi olarak kültür ve sanat faaliyetlerimize devam edeceğiz. Bu vesileyle açılışını yapmış olduğumuz sergide emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.
        Karaman Sanat Galerisinde düzenlenen sergi 21 Mart Çarşamba gününe kadar devam edecek.


  
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com