M|E Medya Ermenek Medya Ermenek
...
Facebookta Paylaş

ÇALIŞKAN KIZ ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTU


   
        Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin düzenlediği “Kariyer Günleri” programına katıldı. 
    
        Karaman Necati Yeniel Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin düzenlediği “Kariyer Günleri” programına konuk olarak katılan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, tecrübelerini ve belediye çalışmalarını öğrencilerle paylaştı. Öğrencilere kendi hayatından kesitler anlatarak öğüt veren Başkan Çalışkan, yaptığı konuşmada: “Başarı hiçbir zaman kolay kazanılmaz. Başarı; çalışarak, emek vererek ve bunları yaparken de dürüstlükten taviz vermemekle olur. Bunun için önce hedefiniz olmalı, hedefinize ulaşmak için yaptığınız işin en iyisini yapmalısınız. Zira kimse hak etmediği bir yere gelemez, gelirse de kalıcı olamaz” dedi.
    
        Karaman’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında da bilgiler veren Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, “Kamu ve Belediye yatırımlarının tamamlanmasıyla birkaç yıl içerisinde Karaman’da yaşamaktan büyük keyif alacaksınız” dedi. Karaman’ın Türkiye'nin yükselen bir şehri olduğunu ifade eden Başkan Çalışkan: "Havaalanı, Hızlı Tren, Serbest Bölge, Lojistik Merkezi gibi ekonomik ve sosyal anlamda son derece önemli projeleri hayata geçirdik. Şehrimiz için bir eksiklik olarak hissedilen, vatandaşlarımızın hoşça vakit geçirebilecekleri büyük park alanlarını hizmete açıyoruz. Sizlerin spor yapabileceği sahalar ve salonlar inşa ediliyor. Geriye baktığımızda giderlerini düşüren bir Karaman Belediyesi ve bütçesinin büyük bir kısmını yatırıma dönüştüren bir belediye görüyoruz. Bunu hep birlikte başardık. İnşallah önümüzdeki süreçte yine bu birlik ve beraberliğimiz sayesinde çok daha güzel ve büyük projelere hep birlikte imza atacağız" dedi.
    
        Yaklaşık bir saat süren programın sonunda Başkan Ertuğrul Çalışkan, öğrencilerden gelen soruları cevaplandırdı. Okul Müdürü Hasan Erkan’da günün anısına Başkan Çalışkan’a plaket takdim etti.


  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.


YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2020 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN
ghs.google.com
ghs.google.com